LifeFree.pl

Osada Dębowo EkoAgroturystyka - Kiersztanowo

dębowo
  • Nazwa: Osada Dębowo EkoAgroturystyka
  • Miejscowość: Kiersztanowo, warmińsko-mazurskie
  • Adres: Kiersztanowo 31
  • Telefon: 604 066 186
  • E-mail: osadadebowo@gmail.com
  • WWW: strona www

Stodoła Biesiadna idealnie nadaje się do organizacji imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych typu: wesela, jubileusze, komunie, biesiady z tańcami i karaoke.
Dysponujemy bazą noclegową.

O Nas, czyli w jaki sposób tu się znaleźliśmy i odnaleźliśmy na nowo…

Tworzymy miejsce przytulne, przyciągające zarówno wizerunkiem zewnętrznym jak i wewnętrznym. Chcemy maksymalnie utrzymać wiejski klimat domu i pozostałych budynków. Planujemy zaoferować wypoczynek mniej lub bardziej aktywny wszystkim tym, którzy chcą złapać wytchnienie od dnia codziennego, lubią klimatyczne miejsca pachnące łąkami, świeżo pieczonym chlebem i innymi smakołykami.

Jeśli do Nas już dotrzecie to będziemy Was karmić naszymi własnymi wyrobami, przetworami, owocami i warzywami. Odkrywamy tu życie na nowo, uczymy się, rozwijamy i czasem popełniamy błędy. To nasi Goście nas inspirują.

Tak więc jeśli marzysz o śniadaniu w ogrodzie, kubku kawy z widokiem na wschodzące słońce nad rozłożystymi pagórkami lub ciepłym kocu i lampce wina o zachodzie słońca, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania informacji szczegółowych na temat możliwości organizacji przyjęć okolicznościowych lub spotkań integracyjnych. Przygotowujemy ofertę indywidualną dopasowaną optymalnie do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.