LifeFree.pl

Folwark Łękuk – Ośrodek Aktywnej Rekreacji - Wydminy

łękuk
  • Nazwa: Folwark Łękuk – Ośrodek Aktywnej Rekreacji
  • Miejscowość: Wydminy, warmińsko-mazurskie
  • Adres: Łękuk Mały 8
  • Telefon: 600 931 848, (87) 428 40 59
  • WWW: strona www

W miejscu z ponad 300-letnią tradycją, w odrestaurowanych XIX-wiecznych zabudowaniach gospodarskich znajduje się dziś stylowy hotel Folwark Łękuk*** oferujący: 100 miejsc noclegowych w atrakcyjnie urządzonych pokojach i apartamentach, dwie sale konferencyjne, SPA z łaźnią parową, przestronną restauracje „Ogień i woda” z tarasem i pięknym widokiem na jezioro, dodatkowe pokoje i przytulną salę kominkową w budynku Starego Spichlerza.
Do Folwarku należy plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, wypożyczalnia sprzętu sportowego i wędkarskiego, boiska, plac zabaw, mini-golf.
Poza ciszą i spokojem zapewniamy bogatą ofertę aktywnego wypoczynku i organizację plenerowych imprez integracyjnych (m.in. spływów kajakowych, wypraw rowerowych oraz wędrówek po puszczy z przewodnikiem).
Na miłośników joggingu i nordic walkingu czeka specjalnie przygotowana ścieżka zdrowia z przyrządami.
Wyjątkową atrakcją jest się ruska bania - znajdująca się na osobnym pomoście, opalana drewnem sauna, z której wskakuje się prosto do jeziora.
Usytuowana nieopodal romantyczna tawerna „Pod Bocianem” to idealne miejsce na organizację swojskich biesiad na świeżym powietrzu.

Strefa Wellness & SPA - Łękuckie Łaźnie to wyjątkowe miejsce, utrzymane w folwarcznym stylu pięknych wnętrz i mazurskich mebli – pachnących naturalnym drewnem i aromatycznymi olejkami. To nie tylko miejsce regeneracji, odpoczynku, spotkań, a czasem i biesiadowania. W Łękuckich Łaźniach pielęgnujemy ciało, kojąc jednocześnie zmysły i uwalniając ukryte zasoby energii. Zapraszamy na zabiegi, terapie oraz kąpiele przy użyciu naturalnych składników, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Goście zawitać mogą również do niespotykanej łaźni parowej z podgrzewanym stołem kaflowym do zabiegów i terapii wodnych.

Tam, gdzie zaczyna się Puszcza Borecka, a pasja spotyka się z umiejętnym podejściem do organizacji szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych jesteśmy my – Folwark Łękuk.

Na Dzikich Mazurach, miejscu stworzonym do ożywienia idei wellnessu korporacyjnego, promujemy w miejsce Open Baru przede wszystkim Open Mind.

Rozumiemy doskonale, że współczesny styl życia, a w szczególności pracy, nie ułatwia utrzymania równowagi pomiędzy tym, co w hartowanym ciele, poszukującej duszy i w rozbieganej myśli.

Wzajemne zrozumienie i dobra integracja zachęcają do wspólnego działania, przełamują bariery – te zupełnie nowe i naturalne, ale i te „zaśniedziałe”- spod grubej warstwy nieporozumień.

Jak to osiągnąć? Jak poczuć ten szczególny rodzaj bliskości z drugim człowiekiem i „sztamy” rodem z dziecięcego podwórka? Jak wzmocnić lub uzdrowić więzi pomiędzy pracownikami.

Gdy zamykamy oczy i wyobrażamy sobie skuteczny zespół w działaniu, widzimy zastęp harcerzy…

Zaangażowani, z wypiekami na twarzy pokonują leśny bieg na orientację. Różne sprawności na odznakach zuchów służą całej grupie, każdy jest niezbędny.

Czemu nie kontynuować ich tradycji? Czemu nie czerpać ze źródeł? Czy nie jest to doskonały wstęp zarówno do rywalizacji jak i integracji pracowników?

Zapraszamy Państwa do miejsca, w którym reaktywowaliśmy w dorosłych dzieciństwo razem z całą jego kreatywnością i niespożytą energią, miejsca zrodzonego z pasji do odkrywania…

To tu żywe stają się projekty z zakresu CSR oraz idea raczkującego jeszcze w Polsce wellnessu korporacyjnego.

Jeśli chcą Państwo odkryć dalszy ciąg przygody dla firm w Folwarku Łękuk, wystarczy się z nami skontaktować.