LifeFree.pl

Etno Chata Topolej - Goleszów

topolej
 • Nazwa: Etno Chata Topolej
 • Miejscowość: Goleszów, śląskie
 • Adres: ul. Wiejska 22 A
 • Telefon: 665 668 228; 607 272 831
 • WWW: strona www

I właśnie ta idea oraz ciepły i spokojny klimat sprawia, że po pierwszej wizycie nie dość, że nie chce się wyjeżdżać, to w dodatku planuje się kolejne odwiedziny. Etno Chata to nie tylko miejsce, ale ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę. Dlatego Topolej jest taki wyjątkowy i jako miejsce stykania się różnych tradycji i wartości etnicznych stanowi ewenement w skali krajowej, jeśli nie europejskiej. Oto w jednym budynku spotkamy ponad kilkanaście kultur tworzonych przez wystrój, styl, ale również klimat lokalu, który panuje w Etno Chacie dzięki zaprzyjaźnionym z „Topolejem” artystom z Polski, jak również różnych stron świata!

Do Etno Chaty przyjeżdżają muzycy, rzeźbiarze, malarze, literaci, podróżnicy, himalaiści i wiele innych osób na co dzień głodnych przygód i wrażeń, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i osobowościami wzbogacają to miejsce. I właśnie spotkania z ciekawymi ludźmi – poza wyśmienitą kuchnią z różnych stron świata – są najsilniejszym magnesem Etno Chaty! Chyba nigdzie w Polsce nie spotyka się tylu pasjonatów podróży i „etno”, co właśnie w klimatycznym Topoleju, położonym u podnóża gór Beskidu Śląskiego, czyli pod Czantorią, Równicą i Górą Tuł. Co też nie jest bez znaczenia, bo tak atrakcyjne otoczenie to kolejny atut Etno Chaty!
Z pięknej „Winnicy Widokowej”, znajdującej się na pierwszy piętrze budynku rozpościera się wspaniały widok na góry i pobliską, spokojną wiejską okolicę. Spędzający czas na tarasie Goście mogą nocą podziwiać gwiaździste niebo i delektować się niczym nieskrępowaną atmosferą w czasie pobytu w Topoleju. Wszystko dzięki wspaniałym gospodarzom, którzy zawsze są na miejscu i umilają pobyt podróżnych opowieściami o powstaniu oraz idei Etno Chaty.

Topolej to doskonały pomysł na organizowanie imprez firmowych, rodzinnych, rocznic, uroczystości weselnych, czy tematycznych wieczorków, ale również tygiel kulturowy, w którym każdy miłośnik „etno” będzie się czuł jak w swoim żywiole. A jest tutaj co podziwiać! Każdy pokój i łazienka w „Topoleju” zostały zaprojektowane z myślą o danej kulturze. Gospodarze pomyśleli zarówno o egzotyce, bo znajdziemy tam pokój afrykański, hiszpański, buddyjski, jak również o najbliższej kulturze, bo jedno z wnętrz zostało urządzone w stylu góralskim!

Przed gośćmi Etno Chaty rozpościera się ogromny wachlarz różnych form spędzania czasu, organizowania imprez oraz wiele dodatkowych atrakcji!

Imprezy dla firmy to dla nas sama przyjemność! Organizujemy integrację na najlepszym poziomie! Przekracząjc próg Etno Chaty zapominasz o pracy! Bawimy się od pierwszych chwil i nie trzeba martwić się o dobrą atmosferę, bo zadbamy o nią od pierwszych chwil! Możesz na nas polegać i na dwa – trzy dni złożyć swój los – czas w nasze ręce Zapewnimy grupie niezapomniany pobyt w Etno Chacie Topolej i zadbamy o detale:
Do dyspozycji mamy:
przestronną salę z barem, kominkiem, lustrami, rzutnikiem, sprzętem RTV, mieszczącą do 70 osób z bezpośrednim wyjściem na ogród.

 • kameralną salę dla 25 osób z tarasem
 • profesjonalnie wyposażoną kuchnię, w której kucharz przygotuje na czas wspaniałe posiłki
 • bazę noclegową przylegającą bezpośrednio do sali
 • miejsca na pokazy (sala widokowa, duży ogród, altana)
 • przestronny ogród, do którego można przenieść część imprezy, doskonale służący do różnego rodzaju gier i zabaw
 • miejsce na ognisko, grill
 • duży parking

Dla każdej firmy przygotowujemy indywidualną ofertę w zależności od potrzeb! W naszej stałej ofercie posiadamy również przygotowanie imprez tematycznych.