LifeFree.pl

Beskidzki Raj - Zawoja

Beskidzki Raj
  • Nazwa: Beskidzki Raj
  • Miejscowość: Zawoja, małopolskie
  • Adres: Stryszawa 667
  • Telefon: (33)48-65-000 lub 48-65-111
  • E-mail: hotel@beskidzkiraj.com
  • WWW: strona www

Beskidzki Raj To jeden z najwyżej położonych hoteli w górach Beskidu Żywieckiego- wspaniałe krajobrazy i bliski kontakt z przyrodą, sprawią, że zapomnisz o wielkomiejskim zgiełku. Sąsiedztwo lasów sosnowych doda pozytywnej energii. Jest to idealna oaza dla miłośników przyrody oraz szukających ciszy i spokoju w otoczeniu gór, lasów i potoków. Beskidy ze względu na swój urok i unikalny, specyficzny klimat na pewno sprostają oczekiwaniom. Nasz kompleks to doskonała baza noclegowa dla osób uprawiających turystykę rowerową, miłośników górskich wędrówek ponieważ tutaj krzyżują się szlaki turystyczne piesze i rowerowe biegnące z Zawoi, Stryszawy, Suchej Beskidzkiej i Makowa Podhalańskiego. Wielbiciele białego szaleństwa ucieszy fakt że w odległości ok. 10km znajduje się kolej linowa Mosorny Groń (1 360m) z wyciągiem dla małych dzieci (60m) oraz cztery wyciągi narciarskie w Zawoi Czatoży (410m, 400m, 170m i 150m).

Po całym dniu wrażeń zapraszamy Państwa do skorzystania ze ze strefy Wellness wyposażonej w: basen rekreacyjny, saunę fińską, łaźnię parową, saunę Infrared, grotę soną, jacuzzi. Strefa SPA gdzie mogą się Państwo oddać odprężającym zabiegom, a dla aktywnych sala fitness ze sprzętem siłowym i cardio. W ofercie również zabiegi fizjoterapeutyczne oraz hydromasaże.

W Beskidzkim Raju każdy Gość jest dla nas równie ważny, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wzbogaciliśmy swoją ofertę o profesjonalną obsługę klientów biznesowych. Cisza, wygoda, kameralność oraz infrastruktura techniczna sprzyja osiągnięciu zamierzonych celów, dlatego są to idealne warunki do organizacji konferencji w górach, szkoleń, bankietów i spotkań biznesowych. U nas znajdą Państwo 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni i układzie. Do wyboru ustawienie teatralne, szkolne lub podkowa. U nas możesz zorganizować eventy od kilkunastu do 300 osób. Nowoczesny sprzęt audiowizualny, możliwość sterowania oświetleniem, nagłośnieniem, zaciemnieniem oraz dostęp do WiFi pozwalają na sprawne przeprowadzenie każdego rodzaju wydarzenia, niezależnie od charakteru eventu. 

Galerie zdjęć