LifeFree.pl

Miejsca

tamarynowa

Tamarynowa Osada

Inne
Łowyń (Wielkopolskie)
Tamarynowa Osada to Ośrodek Agroturystyczny z przytulnym, czarującym i komfortowo urządzonym Pensjonatem Tamarosa. Ośrodek położony jest na ponad 30-sto hektarowej posiadłości na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim, pomiędzy urokliwymi wioskami Dormowem i Łowyniem, wśród wzgórz, lasów i jezior. W naszej najbliższej okolicy znajduje się sześć jezior, najbliższe oddalone jest o ok. 300 m, a do najbliższej plaży z kąpieliskiem jest ok 20 min. spacerem.
ale młyn

Willa Ale Młyn

Ośrodki rozwojowe
Gniazdków (Mazowieckie)
Jeżeli szukasz noclegów w Kazimierzu Dolnym, to nasz piękny młyn jest miejscem, o jakim marzysz. Położony jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Miejsce to oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój i ciszę. Lubiącym wsłuchiwać się w szum wody i śpiew ptaków. Oddajemy w Twoje ręce 300 metrowy dom-młyn z 4 sypialniami, wspólnym salonem z kominkiem i ogromną klimatyczną, rodzinną kuchnią.
Brak zdjecia

Złoty Środek – Studio Pracy z Ciałem

Ośrodki rozwojowe
Katowice (Śląskie)
Kiedy Arystoteles i Horacy mówili o złotym środku, głosili zasadę umiaru i sprzeciwiali się wszelkim skrajnościom.
pod jemiołą

Chata pod Jemiołą

Inne
Zakopane (Małopolskie)
Nasza Chata położona jest w bliskim sąsiedztwie centrum Zakopanego. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji, jest idealną bazą wypadową na górskie szlaki turystyczne. W niedalekiej odległości znajdują się stoki narciarskie na Antałówce, Kozińcu, Nosalu i Ugorach. Istnieje możliwość skorzystania również z pobliskiego Aqua Parku na Antałówce, a także z basenu (mieszczącego się w Hotelu Skalnym) oraz kortów tenisowych.
wetlina

Chata Wędrowca

Inne
Wetlina (Podkarpackie)
W 2003 r. otworzyliśmy własną Chatę Wędrowca w Wetlinie
sasino

Cisowy Zakątek

Inne
Sasino (Pomorskie)
Naszą firmę nazwaliśmy MAG MELL - co w mitologii celtyckiej oznacza NIEBO, mamy więc NIEBO DO WYNAJĘCIA :) A zaczęło się tak: na drogę wyszło nam stado krów ...i to jeszcze nie był znak ;) ale te 4 garście bursztynów znalezionych na Naszej plaży - już tak! To jest to 'nasze miejsce' - Sasino. Kawałek - taki większy, ziemi, wokół lasy i widok na morze!
leńcze

Dolina Cedronu

Ośrodki szkoleniowe
Leńcze (Małopolskie)
Dolina Cedronu – dla wrażliwych na piękno Dolina Cedronu to 12 hektarów terenu i wyjątkowy obiekt, który znajduje się zaledwie 40 minut jazdy z centrum Krakowa., a jego sercem jest pieczołowicie odrestaurowany XVIII-wieczny kamienny spichlerz, położony tuż obok XIX wiecznego dworu, pełniącego funkcje hotelowe. To idealne miejsce dla wszystkich znudzonych już podobnymi do siebie, typowymi hotelowymi obiektami konferencyjnymi.
dom młynarza

Dom Młynarza

Ośrodki szkoleniowe
Żukczyn (Pomorskie)
Żukczyn to malownicza miejscowość położona w pobliżu Gdańska. Historia zabudowań młyńskich, w których murach powstał urokliwy Dom Młynarza i Restauracja Rybie Żeberko sięgają roku 1925. Dawny młyn wraz z budynkiem mieszkalnym położony nad malowniczą rzeką Kłodawą wraz z prywatną wyspą zyskały nowe życie zrodzone z pasji i gościnności nowych Gospodarzy