LifeFree.pl

Miejsca

Borówkowe Domki

Borówkowe Domki

Ośrodki rozwojowe
Dmosin (Łódzkie)
W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej i ciesz się momentem wytchnienia od miejskiego zgiełku.
Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina

Ośrodki rozwojowe
Sękowa (Małopolskie)
Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
siodmylas

Siódmy Las-Centrum Holistycznej Odnowy

Ośrodki rozwojowe
Zawada (Lubelskie)
Siódmy las... to ośrodek warsztatowy i miejsce holistycznej odnowy. Z dala od zgiełku i pośpiechu, blisko natury
sobibor

Siedlisko Sobibór

Ośrodki szkoleniowe
Sobibór (Lubelskie)
Siedlisko powstało z marzeń o starym drewnianym domu z bali otoczonym przyrodą. Z tęsknoty za kawałkiem własnego świata, w którym czas płynie wolniej, powietrze pachnie lasem i łąką, a jedzenie smakuje jak w dzieciństwie na wakacjach u babci.
opatowiec

Sopatowiec – Przyjazny Dom w Górach

Ośrodki szkoleniowe
Jazowsko (Małopolskie)
Słynące z niecodziennej atmosfery i nadzwyczajnej kuchni, dla której wielu tu wraca. Do stołu zaprasza Małgosia na szczególne wegetariańskie jedzenie gotowane zgodnie z Pięcioma Elementami: domowy chleb, pasztety, ciasta, przetwory, najlepsze energetyzujące zupy wszystko magiczne, przepyszne i zdrowe
Chata Miłośliwka

Chata Miłośliwka

Ośrodki rozwojowe
Nowy Sącz (Małopolskie)
Chata Miłośliwka to niezwykłe miejsce, które powstało z miłości do natury, do przestrzeni i do ludzi. Zapraszamy Was do naszego domu, położonego na wzgórzu Cebulówki, na skraju bukowego lasu, z widokiem rozpościerającym się na Łącko, malowniczą dolinę rzeki Dunajec i łąckie sady.
Chata nad Wisłokiem

Chata nad Wisłokiem

Ośrodki rozwojowe
Komańcza (Podkarpackie)
Pamiętnego lata, omamiona wizją spokoju i wspaniałości, wyruszyłam wraz z grupą znajomych na babski wypad w Beskid Niski oraz w Bieszczady! Zatrzymałyśmy się w chacie Piotra i... przepadłam! Magia miejsca, błoga cisza, kawa u studni, ptasie trele, stada pasących się owiec i kóz, miliony gwiazd, błękit nieba, zapach łąk, szum rzeki, zielone góry, a wśród nich wiekowe cerkwie i chaty! Jakby czas zatrzymał się na starej baśni! Oczy nie mogły nasycić się pięknem, a dusza nadziwić przestrzenią! .
Chata Zwierzówka

Chata Zwierzówka

Ośrodki rozwojowe
Zwardoń (Śląskie)
Zapraszamy na wypoczynek w prawdziwej górskiej Chacie Zwierzówka oddalonej 500m od stoku Zwardoń SKI (Mały i Duży Rachowiec).