LifeFree.pl

Miejsca

glichów

Leśniakówka

Ośrodki szkoleniowe
Glichów (Małopolskie)
Od lat współpracujemy z najlepszymi w Polsce nauczycielami jogi, profesjonalistami z zakresu rozwoju osobistego, a także artystami, którzy to właśnie tu - ze względu na magię oraz piękną aurę miejsca - organizują swoje warsztaty.
marcinkowo

Mazurska Dolina

Inne
Marcinkowo (Warmińsko-mazurskie)
Serdecznie zapraszamy do Mazurskiej Doliny
mykowa

Mykowa Góra

Ośrodki szkoleniowe
Ostrzyce (Pomorskie)
Zapraszam Państwa do swojego domu na Mykowej Górze przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej ,atrakcyjnej ,ogrodzonej działce o pow.1.5 ha
praszka

Na Skraju Czasu

Inne
Praszka (Opolskie)
Na skraju czasu to artystyczne gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się we wsi Sołtysy na pograniczu województwa opolskiego i łódzkiego, które zaprasza przez cały rok.
kawkowo

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego Tu i Teraz

Ośrodki rozwojowe
Nowe Kawkowo (Warmińsko-mazurskie)
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "TU I TERAZ" powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale).
osjaków

Osada Osjaków

Ośrodki szkoleniowe
Osjaków (Łódzkie)
Nasz nowopowstały ośrodek „Osada Osjaków” znajduje się w spokojnej okolicy wśród lasów i pól, 200 metrów od brzegu Warty.
tofiłowice

Podlaskie Siedlisko za mostkiem

Ośrodki szkoleniowe
Tofiłowce (Podlaskie)
Podlaskie Siedlisko ZA MOSTKIEM w Tofiłowcach oferuje Państwu noclegi na Podlasiu w dwóch komfortowych domach gościnnych.
Cicha Woda- Gospodarstwo Agroturystyczne

Cicha Woda- Gospodarstwo Agroturystyczne

Ośrodki rozwojowe
Pieszyce (Dolnośląskie)
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia całorocznego Ośrodka Agroturystycznego "Cicha Woda", położonego w malowniczym i ekologicznym zakątku na Dolnym Śląsku - Lasocinie. Dojazd z Dzierżoniowa przez Pieszyce i Rościszów.
Górska Hacjenda

Górska Hacjenda

Ośrodki rozwojowe
Brenna (Śląskie)
GÓRSKA HACJENDA znajduje się w Beskidzie Śląskim, na zboczu góry Czupel w miejscowości Brenna, w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Ustroń, Wisła, Skoczów i Cieszyn.