LifeFree.pl

Inne

marcinkowo

Mazurska Dolina

Inne
Marcinkowo (Warmińsko-mazurskie)
Serdecznie zapraszamy do Mazurskiej Doliny
praszka

Na Skraju Czasu

Inne
Praszka (Opolskie)
Na skraju czasu to artystyczne gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się we wsi Sołtysy na pograniczu województwa opolskiego i łódzkiego, które zaprasza przez cały rok.
tamarynowa

Tamarynowa Osada

Inne
Łowyń (Wielkopolskie)
Tamarynowa Osada to Ośrodek Agroturystyczny z przytulnym, czarującym i komfortowo urządzonym Pensjonatem Tamarosa. Ośrodek położony jest na ponad 30-sto hektarowej posiadłości na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim, pomiędzy urokliwymi wioskami Dormowem i Łowyniem, wśród wzgórz, lasów i jezior. W naszej najbliższej okolicy znajduje się sześć jezior, najbliższe oddalone jest o ok. 300 m, a do najbliższej plaży z kąpieliskiem jest ok 20 min. spacerem.
pod jemiołą

Chata pod Jemiołą

Inne
Zakopane (Małopolskie)
Nasza Chata położona jest w bliskim sąsiedztwie centrum Zakopanego. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji, jest idealną bazą wypadową na górskie szlaki turystyczne. W niedalekiej odległości znajdują się stoki narciarskie na Antałówce, Kozińcu, Nosalu i Ugorach. Istnieje możliwość skorzystania również z pobliskiego Aqua Parku na Antałówce, a także z basenu (mieszczącego się w Hotelu Skalnym) oraz kortów tenisowych.
wetlina

Chata Wędrowca

Inne
Wetlina (Podkarpackie)
W 2003 r. otworzyliśmy własną Chatę Wędrowca w Wetlinie
sasino

Cisowy Zakątek

Inne
Sasino (Pomorskie)
Naszą firmę nazwaliśmy MAG MELL - co w mitologii celtyckiej oznacza NIEBO, mamy więc NIEBO DO WYNAJĘCIA :) A zaczęło się tak: na drogę wyszło nam stado krów ...i to jeszcze nie był znak ;) ale te 4 garście bursztynów znalezionych na Naszej plaży - już tak! To jest to 'nasze miejsce' - Sasino. Kawałek - taki większy, ziemi, wokół lasy i widok na morze!
ruchenka

Folwark Ruchenka

Inne
Ruchna (Mazowieckie)
Folwark Ruchenka znajduje się na malowniczym wzgórzu, na końcu drogi. Blisko stuletnia posiadłość naturalnie wprowadza nas w rustykalny klimat, który przełamany jest skandynawskim wykończeniem
glendoria

Glendoria

Inne
Ględy (Warmińsko-mazurskie)
Natura na wyciągnięcie ręki, nieograniczona przestrzeń, leśne jeziorko, pachnące ziołami łąki. Luksusowe, designerskie apartamenty. Maksimum komfortu i prywatności. Basen z widokiem, prywatna plaża nad jeziorem. SPA wśród zieleni. Zaskakujące pomysły, a nawet... szczypta dekadencji. Prawdziwa gościnność, staranny serwis, doskonała kuchnia. To w największym skrócie GLENDORIA - więcej niż oczekujesz!