LifeFree.pl

Złoty Środek – Studio Pracy z Ciałem - Katowice

Brak zdjecia
  • Nazwa: Złoty Środek – Studio Pracy z Ciałem
  • Miejscowość: Katowice, śląskie
  • Adres: ul. Huculska 25
  • Telefon: 790 379 021
  • WWW: strona www

Kiedy my w 2013 roku tworzyliśmy nasze studio, za cel stawialiśmy sobie przywołanie tych zasad i stworzenie czegoś więcej niż kolejne miejsce na mapie atrakcji Katowic.
W ten sposób powstał ZŁOTY ŚRODEK STUDIO PRACY Z CIAŁEM- przestrzeń, którą wypełniają niebanalni ludzie i ciekawe wydarzenia.

Joga jest formą ćwiczeń fizycznych połączonych z nauką oddechu i relaksu. Zajęcia w Studiu przeznaczone są dla wszytskich osób niezależnie od poziomu zaawansowania, płci czy wieku. Do grupy można dołączyć w dowolnym momencie bez wcześniejszych zapisów.Prowadzimy zajęcia jogi w oparciu o następujące szkoly: Iyengara, Sivananda, Vinyasa Krama. Zajęcia trwają 90 minut. Rozpoczynają się i kończą relaksem. Praktykujemy boso na specjalnej macie. Do dyspozycji uczestników zajęć jest sprzęt, który znajduje się w studiu - maty,klocki, bolstery, paski, koce i inne.

 

Konsultacja ajurwedyjska to trwające około 2 godzin UWAŻNE SPOTKANIE.
Obejmuje określenie konstytucji ciała oraz analizę bieżącej sytuacji zdrowotnej pacjenta, jego dolegliwości, trybu życia, diety, stanu umysłu. Na tej podstawie powstaje ZINDYWIDUALIZOWANY szeroki plan poprawy jego kondycji fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i duchowej. Plan ten zawiera propozycję diety, ćwiczeń, zabiegów (w tym masaże ajurwedyjskie) oraz optymalnej rutyny życia codziennego.