LifeFree.pl

Słoneczny Brzeg Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe - Popów

Słoneczny Brzeg Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe
  • Nazwa: Słoneczny Brzeg Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe
  • Miejscowość: Popów, śląskie
  • Adres: ul. Wypoczynkowa 27 a, Zawady
  • Telefon: Marta Pęciak 533 911 417, Marcin Kotasiński 667 555 667
  • E-mail: m.peciak@slonecznybrzeg.com, marcinkotasinski1@gmail.com
  • WWW: strona www

Zawady to miejscowość wypoczynkowa położona nad rzeką Liswartą na zielonym szlaku kłobuckim. Jest oddalona o 27 km od Częstochowy oraz w bardzo korzystnym połączeniu z Katowicami.

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Słoneczny Brzeg (o powierzchni 4 ha) usytuowany jest w malowniczym borze sosnowym obfitującym w grzyby i jeżyny. Oprócz spacerów po lesie, proponujemy naszym Gościom m.in. wędkowanie, grzybobranie i rekreację na rowerach. Samochody w tym czasie stoją bezpiecznie na parkingu. Informujemy, że cały teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę.

Proponujemy Państwu pobyt w jednym z dziewięciu apartamentów w chatach wypoczynkowych. Apartamenty wyposażone są w aneks kuchenno-jadalniany, łazienkę oraz sypialnie. Jest to doskonała alternatywa dla wieloosobowych rodzin, dla których jeden domek to za mało, ale także dla osób, które cenią wygodę i wysoki standard.

Na terenie ośrodka znajduje się również basen z podgrzewaną wodą (w tym celu wykorzystywana jest energia z kolektorów słonecznych), boisko do piłki siatkowej i plac zabaw dla dzieci. Dogodny dostęp do rzeki i czysta woda zapewniają bezpieczny i miły wypoczynek. Jest to jedno z ostatnich miejsc w Polsce, w których można spotkać raki! Wieczorne ogniska i integracyjne imprezy na świeżym powietrzu stanowią wspaniałe uzupełnienie oferty. Nowe inwestycje zrealizowane z funduszy unijnych i własnych w postaci: altany imprezowej, dwóch altan wypoczynkowych, parku rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży, utwardzenia dróg spacerowych, doświetlenia terenu, licznych ławek parkowych oraz oświetlenia wodospadu w Ośrodku Wypoczynkowym „Słoneczny Brzeg” umożliwiają zorganizowanie imprez plenerowych, pozwalają na miłe spędzanie czasu podczas rodzinnych wizyt, sprzyjają spacerom i zdrowemu wypoczynkowi oraz stanowią wzmocnienie potencjału rekreacyjnego naszego Ośrodka. W tym malowniczym terenie specjalnie dla Państwa organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe oraz rozbudowane eventy, imprezy integracyjne, szkolenia a także wyjazdy firmowe.

SZKOLENIA I KONFERENCJE FIRMOWE -Pomagamy podnosić kwalifikację kadr oraz pracowników najróżniejszych firm. Konferencja czy też szkolenia zorganizowane w naszym ośrodku cechują się wyjątkową oprawą gdzie główne skrzypce gra wspaniała lokalizacja i wyjątkowe sale konferencyjne.