LifeFree.pl

Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6 - Czechowice-Dziedzice

czechowice
  • Nazwa: Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6
  • Miejscowość: Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Adres: ul. Kotulińskiego 6
  • Telefon: 502 619 454
  • E-mail: biuro@kotulinskiego6.pl
  • WWW: strona www

Organizujesz szkolenia i warsztaty?

Szukasz alternatywy dla sztampowych, dusznych sal, które ani przez chwilę nie zachęcają do spędzenia w nich wielu długich godzin? Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6 jest tym, czego potrzebujesz! To miejsce dla otwartych ludzi i nowatorskich firm, sprzyjające koncentracji, tworzeniu, współpracy. Takie, w którym przyjemnością jest przebywać. Dzika natura za oknem i ograniczony zasięg telefonów komórkowych są dla nas dodatkowym atutem.

 

Głowisz się nad kolejną imprezą integracyjną?

Proste rozwiązania są najlepsze. Znamy speców od warsztatów kulinarnych, zapachowych, degustacji win czy whisky. Mamy świetną, klimatyczną przestrzeń – dawnej gorzelni – sprzyjającą kameralnym spotkaniom w duchu slow, gwarantującą komfort i prywatność. Długie dębowe stoły, bezpretensjonalny design i nasze świeże pomysły, a także nietuzinkowi ludzie, z którymi współpracujemy nigdy nie zawodzą. Po prostu zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz. Wspólnie na pewno wypracujemy wartościowe pomysły!

 

Warsztaty:

Wspólne, kreatywne działanie i długi stół zawsze łączą ludzi.
To propozycja dla zorganizowanych grup – alternatywa dla firmowej imprezy integracyjnej.

 

Slow events:

Siła prawdziwego spotkania offline w dobie smartfonów i tabletów to coś naprawdę wyjątkowego. My lubimy powoli i bezstresowo i do tego też Was zachęcamy. Tworząc okazje do niespiesznych spotkań – small gatherings – w gronie znajomych, przyjaciół, ludzi ceniących wspólnie spędzane chwile i celebrujących życie. W 2014 roku zainicjowaliśmy na Śląsku Restaurant Day – w tym dniu stajemy się na slowfoodową restauracją, która zaskakuje prostotą i wyrafinowaniem zarazem. Śledź nasze slow wydarzenia na FB i dołącz koniecznie następnym razem!