LifeFree.pl

Pensjonat Burkaty - Białka Tatrzańska

Pensjonat Burkaty
  • Nazwa: Pensjonat Burkaty
  • Miejscowość: Białka Tatrzańska, małopolskie
  • Adres: Środkowa 252A
  • Telefon: (18)26- 553- 50 lub 511 080 008
  • E-mail: recepcja@burkaty.pl
  • WWW: strona www

Fantastyczna lokalizacja, w samym centrum Białki Tatrzańśkiej, otaczający obszerny teren pozwala na pełny relaks w ciszy i spokoju. 500 m od największego w Polsce ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, 650 m do basenów Termalnych Białka, bezpośrednio nad rzeką Białką. Do dyspozycji gości jest również duży przestronny monitorowany parking.

Obiekt swoją architekturą nawiązuję do typowego na tym terenie stylu podhalańskiego, z wieloma elementami drewnianymi, zarówno z zewnątrz jak i w środku budynku. W sezonie zimowym goście Naszego pensjonatu mogą korzystać z  nowoczesnej narciarni z szafkami z termowentylacją na sprzęt narciarski. Dodatkowo w szafkach w narciarni zamontowany jest system zamków, który spełnia szereg dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, dzięki czemu Państwa sprzęt narciarski będzie bezpiecznie przechowywany. W obiekcie otwarta jest regionalna Restauracja BurkatY, w której serwowane są zarówno dania kuchni regionalnej jak europejskiej. We wnętrzach piwnic zaś mieści się ekskluzywna Kręgielnia Burkaty o unikalnym wystroju wraz z Drink Barem, gdzie szeroki wybór alkoholi sprosta najbardziej wyrafinowanym gustom.

W sezonie letnim goście Pensjonatu Burkaty *** mogą bezpłatnie korzystać z siatkówki plażowej oraz piaszczystej plaży z leżakami do wypoczynku, relaksując się przy tym pięknym widokiem gór i szumem płynącej obok rzeki Białka.

Pensjonat Burkaty to idealne miejsce dla Twojego Biznesu , gdzie można przeprowadzić szkolenia, konferencję oraz spędzić niezapomniane chwile podczas świetnej imprezy integracyjnej.