LifeFree.pl

Mykowa Góra - Ostrzyce

mykowa
  • Nazwa: Mykowa Góra
  • Miejscowość: Ostrzyce, pomorskie
  • Adres: Na Koszowatkę 17
  • Telefon: (58) 684 16 86, 501 432 779
  • WWW: strona www

Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób.

Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki , zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii, w zdrowym domu i jego otoczeniu Doskonała baza wypadowa do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc położonych na Kaszubach, Pomorzu i w Trójmieście.

Chciałabym Państwu zaoferować pobyt z możliwością zakwaterowania w domkach typu holenderskiego z tarasami i w apartamencie drewnianym domku. Mam do dyspozycji trzy domki, w każdym z nich są dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka i duży zadaszony taras ze stołem i wygodnymi ławkami. Domki usytuowane są wśród brzóz i obok sosnowego lasu, w pewnym oddaleniu od mojego domu. W każdym domku może przebywać od 2 do 6 osób.

Ponadto apartament w drewnianym domku, w którym są dwa pokoje z łazienką i duża dobrze wyposażona, przestronna, komfortowa letnia kuchnia i jadalnia do wyłącznej dyspozycji Państwa. Apartament znajduje się w pobliżu domu, w którym mieszkam. Może przebywać w nim od 2 do 4 osób.

Na terenie Mykowej Góry jest wydzielone miejsce na ognisko ze stołem i siedziskami i dużo miejsca do wypoczynku na 1. 5 ha działce z dala od zgiełku, w malowniczej scenerii, z pięknym widokiem z góry na okolicę.

Docelowo mam zamiar organizować różne warsztaty rozwoju osobistego, do tego przeznaczę salę ,która jest prawie na ukończeniu. Będzie drewniana podłoga już w tym roku. Zachęcam osoby, które takie warsztaty prowadzą  i chciałyby wyjechać z kameralną grupą do ok. 20 osób i spędzić kilka dni przeprowadzając zajęcia w miłym otoczeniu. Mogę zaoferować noclegi i wyżywienie /może być wegetariańskie ekologiczne z moich warzyw/

Zależy mi na osobach, które docenią wysiłek i pracę włożoną w otoczenie domu, docenią też atmosferę intymności i spokoju. Dlatego też nie akceptuję osób, proszę wybaczyć, nadużywających alkoholu, jak również palących papierosy. W domkach nie ma telewizorów, jest natomiast internet, dostęp do wielu gier planszowych i książek. Wiele osób docenia ten fakt, że mogą pozbyć się niektórych przyzwyczajeń i nieco odmienić swoje życie, swoje i swoich bliskich.

MykowaGóra to wyjątkowe miejsce, o którym nie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród pięknych roślin, w sosnowym lesie, jesienią pełnych grzybów.

Zapraszam też osoby ,które chciałyby zorganizować WARSZTAT dla ok 20 osób w kameralnej atmosferze wśród przyrody. Mam do dyspozycji salę o powierzchni ok. 60 m 2. Do wakacji 2017 będzie zrobiona ocieplona podłoga drewniana, w które można będzie przeprowadzać ćwiczenia i wykłady. Warsztaty rozwojowe np. warsztat jogi, warsztat rozwoju duchowego ,warsztat oczyszczający, warsztat odchudzający, warsztat medytacyjny ,rozwoju osobistego, warsztat zielarski, vedic art i inne np. dotyczące sztuki.