LifeFree.pl

Leśniakówka - Glichów

glichów
  • Nazwa: Leśniakówka
  • Miejscowość: Glichów, małopolskie
  • Adres: Glichów 24
  • Telefon: 506 555 090
  • WWW: strona www

Jedyne 35 km od Krakowa, w malowniczym zakątku o nazwie Glichów znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by odnaleźć harmonię, odbudować siły witalne oraz wzmocnić duszę.

 To tu wśród ciszy, nieskażonej natury oraz hektarów lasów - znajduje się stworzone przeze mnie gospodarstwo ekologiczne, działające zgodnie z założeniami alternatywnej gospodarki rolnej.

 To tu znajdziesz odpoczynek od codziennej bieganiny, możesz liczyć na głębokie wyciszenie z dala od intensywności współczesnego życia.

 To tu odnajdziesz swoją kreatywność oraz znajdziesz przestrzeń na pojawienie się nowych pomysłów...

Dom pod lasem

Parter: salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia. Piętro: 2 niezależne sypialnie z balkonami. Letni taras przed domem. Idealne miejsce dla czwórki dorosłych i trójki dzieci.

Stara Wozownia

Parter: 90-metrowy salon z kominkiem oraz panoramicznymi oknami wychodzącymi na las, kuchnia, łazienka. Piętro: 4 sypialnie, łazienka. Idealne miejsce dla ośmiu osób dorosłych i czwórki dzieci. Wymarzona przestrzeń na warsztaty oraz spotkania w szerszym gronie.

Stara Stodoła

Miejsce zabaw dla najmniejszych i nie tylko...

Leśniakówka to wymarzone miejsce na odnalezienie głębokiego kontaktu z bliskimi, przyjaciółmi oraz.. ze sobą. Chętnie udostępniamy naszą przestrzeń na wszelkiego rodzaju spotkania rodzinne, okazjonalne oraz warsztaty. 

W lecie Leśniakówka oferuje możliwość wspólnych zabaw na świeżym powietrzu, ogniskowania oraz spacerowania. Podczas gdy w zimie przytulne drewniane wnętrza wraz z kominkami sprzyjają chwilom relaksu spędzonym z książka, muzykowaniu i hucznym imprezom do białego rana. Kalendarz Leśniakówki wypełniony jest po brzegi cyklicznymi imprezami, na które rokrocznie przybywa coraz więcej gości