LifeFree.pl

Hotel Chabrowy Dworek - Seroki-Wieś

chabrowy
 • Nazwa: Hotel Chabrowy Dworek
 • Miejscowość: Seroki-Wieś, mazowieckie
 • Adres: Seroki Wieś 138
 • Telefon: (46) 861 54 74 ; 46) 86 13 055
 • E-mail: biuro@chabrowy.pl
 • WWW: strona www

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce (30 km od Warszawy) czyni ten obiekt atrakcyjnym miejscem do zorganizowania szkolenia, konferencji, wyjazdu integracyjnego, dowolnego eventu czy też bankietu firmowego.

Nasza chluba to ogród z częścią leśną i Grillowiskiem – miejsce do wypoczynku, spacerów, a także na zorganizowanie grill party, tradycyjnej staropolskiej biesiady czy dowolnego eventu firmowego. Na organizowane tutaj ogólnodostępne pikniki przybywa niekiedy kilka tysięcy osób.

Na co dzień panuje cisza i spokój. Ponadto w okolicy jest dużo miejsc dogodnych do wypoczynku czynnego i biernego – uroki przyrody oraz przepiękne widoki zapewnia Kampinoski Park Narodowy, w pobliżu zwiedzić można historyczne miejsca w Żelazowej Woli, Niepokalanowie i Sochaczewie, a także pola Bitew nad Bzurą w 1915 i 1939 roku. W pobliżu znajdują się idealne trasy biegowe, nordic walking, a ścieżka rowerowa – o łącznej długości przeszło 20 km – biegnie tuż obok hotelu.

Dodatkową atrakcją jest skansen historyczny pojazdów militarnych znajdujący się obok Hotelu.

Nasz hotel dysponuje 90 miejscami noclegowymi. Oferujemy pokoje w czterech standardach - Economic i Comfort oraz pokoje Superior i Apartament.

Chabrowy Dworek do bardzo dobry wybór dla firm i agencji, które szukają ekonomicznej propozycji organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i wszelkiego rodzaju eventów.

Hotel dysponuje dwiema wielofunkcyjnym salami konferencyjnymi i czterema salami szkoleniowymi o łącznej powierzchni 800 m2, co daje do dyspozycji 200 miejsc szkoleniowych.

Atuty:

- profesjonalne wyposażenie

- sale konferencyjne z system audio (mikrofony bezprzewodowe i głosniki sufitowe)

- symetryczne łącze internetowe o przepustowości 10 MB/s.

Dzięki nam wszystkie konferencje pod Warszawą będą przeprowadzone w pełni profesjonalnie i naprawdę udane.

Oferujemy bardzo szeroki zestaw usług dla klientów biznesowych. Podejmiemy się organizacji dla Państwa i Państwa Klientów:

 • noclegów, także w przypadku rezerwacji grupowych – w cenę noclegów wliczone śniadanie, parking, korzystanie z internetu Wi-Fi;
 • konferencji i szkoleń – zapewniamy bezpłatne korzystanie z większości wyposażenia technicznego potrzebnego do sprawnego przeprowadzenia takiego spotkania;
 • eventów i integracji – najlepiej do tego celu nadają się tereny zielone wokół Hotelu, a dodatkowym atutem jest bogata oferta animatorów;
 • dla niektórych z naszych Klientów organizujemy także targi, gdzie mogą spotkać się ze swoimi kontrahentami i zaprezentować im swoją ofertę;
 • spotkania biznesowe – umiejscowienie naszego Hotelu sprawia, że jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe; cenimy sobie szczególnie dyskrecję, aby czuli się Państwo komfortowo;

codzienne posiłki i wykwintne przyjęcia – tak aby na co dzień było smacznie, a w szczególnych przypadkach było także wystawnie.