LifeFree.pl

Dworek nad Rozlewiskiem - Klucze

Dworek nad Rozlewiskiem
  • Nazwa: Dworek nad Rozlewiskiem
  • Miejscowość: Klucze, dolnośląskie
  • Adres: Klucze-Osada 38 A
  • Telefon: Bożena Czyż Koordynator ds. grup biznesowych, bankietów, konferencji 531 988 407
  • E-mail: biuro@dworeknadrozlewiskiem.pl
  • WWW: strona www

Dworek nad Rozlewiskiem to nowo powstały hotel zlokalizowany w sercu malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, nieopodal jedynej w Europie - Pustyni Błędowskiej. Hotel znajduje się w cichym, ustronnym miejscu, z dala od zgiełku miasta, co pozwala na chwilę zapomnienia i prawdziwy wypoczynek w wyjątkowej atmosferze. Hotel położony jest w sąsiedztwie dwóch miast: Krakowa oraz Katowic. Do dyspozycji Gości oddano 21 pokoi: luksusowy apartament, pokoje DeLuxe, pokoje Classic oraz pokój dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, łącznie 60 miejsc noclegowych. Wychodząc naprzeciw wciąż wzrastającym wymaganiom Gości, Dworek nad Rozlewiskiem oferuje moment odprężenia w: eleganckiej restaurracji, klimatycznej kawiarni, zacisznej oranżerii czy wyjątkowym klubie jazzowym. Pozwoli to każdemu z Państwa, w zależności od potrzeb, na fantastyczne i niezapomniane spędzenie wolnego czasu. Obiekt dysponuje również w pełni wyposażoną salą konferencyjną, co stwarza możliwość organizacji imprez biznesowych.

Dworek nad Rozlewiskiem łączy w sobie ponadczasowy wystrój wnętrz, niepowtarzalną atmosferę, wykwintną kuchnię oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do organizacji szkoleńi konferencji na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, profesjonalne zaplecze pozwala na organizację szkoleń, spotkań, konferencji i imprez biznesowych w Dworku nad Rozlewiskiem. Nasza baza pozwala na organizację imprez biznesowych do 160 osób, ilość miejsc noclegowych dla 60 osób.