LifeFree.pl

Dwór Szczepańskich - Orzesze

Dwór Szczepańskich
  • Nazwa: Dwór Szczepańskich
  • Miejscowość: Orzesze, śląskie
  • Adres: Centralna 22 A
  • Telefon: (32)221-55-62 lub 602 776 562
  • E-mail: recepcja@dworszczepanskich.pl
  • WWW: strona www

Dwór w Woszczycach stanowi jeden z najcenniejszych zabytków w architekturze XVIII wieku , zbudowany w 1772 roku przez braci woszczyckich, odrestaurowany po przeszło dwustu latach przez rodzinę Szczepańskich jest doskonałym połączeniem neobarokowego piękna ze współczesną funkcjonalnością.

Część parterowa budynku została przystosowana dla potrzeb baru i restauracji, na najniższym poziomie znajduje się winiarnia, natomiast na pierwszym i drugim piętrze znajduje się część hotelowa ma charakter niezwykle subtelnych wnętrz które zostały odrestaurowane z największym pietyzmem, emanują subtelną elegancją oraz czarem minionej epoki. Dla specjalnych gości przeznaczone są dwa ekskluzywne apartamenty. Proponujemy Państwu zwiedzenie każdego z naszych pokoi, które przeznaczone niegdyś dla rodziny książęcej i przybywających doń gości, dziś służą licznie przybywającym do nas klientom. Ponieważ każdego z naszych gości traktujemy niepowtarzalnie, zadbaliśmy aby każdy z pokoi został zaprojektowany indywidualnie.

"Dwór Szczepańskich" to niepowtarzalne miejsce do organizacji konferencji, bankietów oraz szkoleń. Organizatorom oferujemy bardzo dobre wyposażenie techniczne ) oraz wyjątkową obsługę, która uczyni z każdej konferencji, czy bankietu wyjątkowe wydarzenie. Zabytkowe, urokliwe wnętrza, "duch" przeszłości bijący z murów przeszło dwuwiekowego dworu sprawi, że czas poświęcony na uczestnictwo w organizowanej przez Państwa konferencji będzie miłym wspomnieniem.