LifeFree.pl

Daleko od szosy - Szymbark

Daleko od szosy
  • Nazwa: Daleko od szosy
  • Miejscowość: Szymbark, pomorskie
  • Adres: Kaplica 8
  • Telefon: (58)684 -19 -60 lub 609 180 864
  • WWW: strona www

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie, które sama nazwa mówi położone jest daleko od szosy, gwaru i skażonego środowiska.

Otaczają nas piękne krajobrazy kaszubskich lasów. Wieś Kaplica, w której jest nasza posiadłość położona jest w przepięknej i spokojnej okolicy na Pojezierzu Kaszubskim. U nas znajdą Państwo doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku, jak również upragnioną ciszę i spokój. Przy naszym gospodarstwie jest zarybiony staw, gdzie każdy miłośnik wędkowania może spędzić miło czas. O każdej porze roku jest możliwość wycieczki wozem drabiniastym zaprzężonym przez dwa konie. A gdy tylko spadnie śnieg zapraszamy do nas na kuligi.

Zarówno jedna jak i druga wycieczka trwa ok. dwóch godzin. Za każdym razem jest ognisko i wspólna zabawa. Jest możliwość zamówienia u nas tradycyjnego grzańca, kiełbaski, swojskiego chleba ze smalcem i bigosu. Na życzenie gości mogą być również inne potrawy. Wycieczka taka odbywa się przepiękną trasą lasem, gdzie można podziwiać nasze malownicze tereny.  Taka wspaniała atrakcja może być zorganizowana zarówno z okazji urodzin, imprezy pracowniczej, spotkań rodzinnych jak i towarzyskich w plenerze.

Mamy do dyspozycji gości trzy pokoje. Każdy pokój przystosowany jest na cztery osoby. Oprócz tego jest salon, w którym spożywa się posiłki i można oglądać telewizję.