LifeFree.pl

Camping Hotel Malta - Poznań

Camping Hotel Malta
  • Nazwa: Camping Hotel Malta
  • Miejscowość: Poznań, wielkopolskie
  • Adres: Krańcowa 98
  • Telefon: (61)876-62-03, 876-61-55 lub 509 840 502
  • E-mail: biuro@malta.poznan.pl
  • WWW: strona www

Camping Hotel Malta jest położony w okolicy pobliżu jeziora Maltańskiego porośniętego lasem popularnie nazywanego przez mieszkańców Poznania Maltą. Dookoła akwenu prowadzą ścieżki piesza i rowerowa, doskonałe na spacery i wypady na dwóch kółkach. Dla miłośników wycieczek rowerowych na terenie Campingu działa wypożyczalnia rowerowa. Latem nad jeziorem funkcjonuje plaża i kąpielisko. W sezonie zimowym od listopada do kwietnia czynne jest zadaszone, oświetlone lodowisko, zlokalizowane przy Torze Regatowym Malta, który jest uznawany za jeden z najlepszych w Europie. Przez cały rok funkcjonuje natomiast sztuczny stok narciarski. W pobliżu znajduje się również kolejka wąskotorowa Maltanka, dowożąca w okresie wiosenno-letnim turystów do Parku Zoologicznego. Tam podziwiać można między innymi słoniarnię, uważaną za jedną z najnowocześniejszych w Europie.
Dla miłośników sportów i zabaw wodnych czeka natomiast kompleks basenowy Termy Maltańskie, zapewniający rozrywkę i relaks dla każdego.

W naszej ofercie posiadamy 70 domków 1, 2 i 4-osobowych. Część campingowa to 40 zagospodarowanych miejsc dla pojazdów caravaningowych, pole namiotowe na około 60 namiotów oraz funkcjonalne zaplecze sanitarne. Ośrodek zrzeszony jest w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Wspaniałe otoczenie oraz duża liczba atrakcji stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, czyniąc ośrodek również idealną bazą do przeprowadzania szkoleń i kursów

Galerie zdjęć