LifeFree.pl

Ośrodki rozwojowe

Przystanek Roztocze

Przystanek Roztocze

Ośrodki rozwojowe
Nielisz (Lubelskie)
Przystanek Roztocze znajduje się na skraju spokojnej wsi Kolonia Staw Noakowski. Położenie kwatery stwarza doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Zamościa oraz poznawania uroków Roztocza.
Rancho Maszera

Rancho Maszera

Ośrodki rozwojowe
Lipusz (Pomorskie)
RANCHO MASZERA” to gospodarstwo agroturystyczne położone w miejscowości Płocice leżącej na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego znajdującego się w Borach Tucholskich. Na ogrodzonym, częściowo zalesionym obszarze 10 tys. m2 znajduje się „Chata Maszera”- nasz dom mieszkalny, budynki gospodarcze, jurta, sauna i urokliwe stawy borowinowe.
Rancho pod Bocianem

Rancho pod Bocianem

Ośrodki rozwojowe
Przypki (Mazowieckie)
Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 30 minut od Warszawy i zapewnia pełną gamę atrakcji dla Gości. Łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7 z Warszawy oraz wieloletnie doświadczenie i wiarygodność powodują, że coraz więcej firm wybiera nas na organizację biznesowych spotkań i szkoleń. To tutaj na ponad 20 hektarach efektownie zagospodarowanego terenu istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu po szkoleniu lub konferencji.
Rezydencja Miętowe Wzgórza

Rezydencja Miętowe Wzgórza

Ośrodki rozwojowe
Zakroczym (Mazowieckie)
Bazując na wieloletnim sukcesie Dworu Złotopolska Dolina i pasji tworzenia miejsc z niebywałym klimatem, a przede wszystkim chęci nieustannego patrzenia na szczęście odwiedzających nas gości powstał nowy obiekt - Miętowe Wzgórza.
Roztoczańska Oaza

Roztoczańska Oaza

Ośrodki rozwojowe
Zwierzyniec (Kujawsko-Pomorskie)
Roztoczańska Oaza - położona u stóp prastarego lasu Cetnar, zatopiona wśród szumiących na wietrze konarów lip i świerków, gdzie o zmroku rozlega się jedynie cisza przerywana melodią żab i cykaniem świerszczy, gdzie strudzony wędrowiec wraca za każdym razem, aby ukoić duszę balsamem skąpanej w zieleni przyrody. Serdecznie zapraszamy do naszej perły Roztocza - Roztoczańskiej Oazy.
Rysiówka - domek pod lasem

Rysiówka - domek pod lasem

Ośrodki rozwojowe
Potok Senderki (Lubelskie)
RYSIÓWKA - raj dla zmęczonych i zabieganych, dla przytłoczonych szalonym postępem cywilizacji. To tu naładujesz " akumulatory " pozytywną energią. Ukoisz napięte nerwy. W szumie lasu i zapachu polnych kwiatów zapomnisz o troskach i kłopotach. Muzyka rozświetlonego tysiącami gwiazd nieba przeniesie Cię w magiczny świat spokoju i piękna. To dla duszy - a dla ciała? Rysówka to miejsce położone przy głównym szlaku turystycznym Roztocza.
moniówka

Moniówka

Ośrodki rozwojowe
Nowe Kawkowo (Warmińsko-mazurskie)
Moniówka to malownicze miejsce na Warmii .. na hamaku, na leżakach przy stawie. Rowery. Kajaki. Ognisko po spływie. Książka na trawie. Herbata przy kominku, polne bukiety i owoce wprost z krzaka. Cisza. Zapach wsi, ciasta i świeżego prania. Moniówka jest spełnionym marzeniem.
czechowice

Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6

Ośrodki rozwojowe
Czechowice-Dziedzice (Śląskie)
Tworzyć, kreować, zaskakiwać – to nasza pasja. Mówimy stanowczo nie utartym schematom. Jesteśmy otwarci na nowe trendy w przygotowywaniu eventów, spotkań, szkoleń – to zdecydowanie miejsce dla Ciebie, jeśli doceniasz świeżość rozwiązań.
rusinowa

Rusinowa Polana

Ośrodki rozwojowe
Dwerniczek (Podkarpackie)
Naszym gościom zapewniamy przestronne i wygodne pokoje. Do dyspozycji Państwa jest wolnostojący pensjonat, w którym mamy 8 pokoi, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym