LifeFree.pl

Ośrodki rozwojowe

ale młyn

Willa Ale Młyn

Ośrodki rozwojowe
Gniazdków (Mazowieckie)
Jeżeli szukasz noclegów w Kazimierzu Dolnym, to nasz piękny młyn jest miejscem, o jakim marzysz. Położony jest w pobliżu jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Miejsce to oferuje gościnę ludziom ceniącym sobie spokój i ciszę. Lubiącym wsłuchiwać się w szum wody i śpiew ptaków. Oddajemy w Twoje ręce 300 metrowy dom-młyn z 4 sypialniami, wspólnym salonem z kominkiem i ogromną klimatyczną, rodzinną kuchnią.
Brak zdjecia

Złoty Środek – Studio Pracy z Ciałem

Ośrodki rozwojowe
Katowice (Śląskie)
Kiedy Arystoteles i Horacy mówili o złotym środku, głosili zasadę umiaru i sprzeciwiali się wszelkim skrajnościom.
łubinowe

Łubinowe Wzgórze Eko Resort

Ośrodki rozwojowe
Łąki (Lubelskie)
Szukasz pomysłu na spotkania z przyjaciółkami? Wyobraź sobie kameralną salę, stół pełen cudownych rzeczy, które zaraz nauczysz się zamieniać w świetne kosmetyki. Atmosfera radości, pełen relaks i świadomość, że w fajnym towarzystwie robisz coś wyjątkowego
Dwór Many

Dwór Many

Ośrodki rozwojowe
Tarczyn (Mazowieckie)
Dwór Many usytuowany na Mazowszu, zaledwie 30 km od Warszawy urzeka architekturą oraz stylowymi wnętrzami. Miejsce to zostało stworzone dla najbardziej wymagających Gości poszukujących zarówno piękna zabytkowego dworu połączonego z luksusem jak również kameralnej atmosfery z dala od miejskiego zgiełku.
Dwór Szczepańskich

Dwór Szczepańskich

Ośrodki rozwojowe
Orzesze (Śląskie)
Dwór w Woszczycach stanowi jeden z najcenniejszych zabytków w architekturze XVIII wieku . Zbudowany w 1772 roku przez braci Woszczyckich, odrestaurowany po przeszło dwustu latach przez rodzinę Szczepańskich jest doskonałym połączeniem neobarokowego piękna ze współczesną funkcjonalnością.
Dwór Warblewo

Dwór Warblewo

Ośrodki rozwojowe
Polanów (Zachodniopomorskie)
Dwór Warblewo położony jest w pobliżu szlaku kajakowego rzeki Grabowa, może być doskonałą bazą wypadową. Trasa przygotowana w ramach Leśnego Kompleksu Turystycznego Nadleśnictwa Polanów. Początek trasy na moście przy drodze z Polanowa na Wielin (jadąc w kierunku Sławna należy 5 km za Polanowem skręcić w prawo). Zakończenie trasy przed miejscowością Buszyno, na stanicy z utwardzonym kamieniami brzegiem i drewnianymi wiatami. Trasa wymagająca, na 4-6 godzin płynięcia.
Dwór Złotopolska Dolina

Dwór Złotopolska Dolina

Ośrodki rozwojowe
Zakroczym (Mazowieckie)
Na skraju filmowych Złotopolic powstał specjalnie z myślą o naszych gościach Dwór Złotopolska Dolina. Złotopolska Dolina to lokal spełniający wymagania nawet bardzo wymagających klientów. Położone tylko 30 minut od Warszawy i 6 km od lotniska w Modlinie, zaciszne, urokliwe miejsce.
Farma Martynika

Farma Martynika

Ośrodki rozwojowe
Chojnów (Dolnośląskie)
Farma Martynika to Art-agroturystyczne Gospodarstwo Edukacyjne w Jaroszówce, niedaleko Chojnowa, prowadzone od trzech lat przez małżeństwo ludzi, którzy porzucili wielkie miasto dla życia na wsi.