LifeFree.pl

Miejsca

Chata Miłośliwka

Chata Miłośliwka

Ośrodki rozwojowe
Nowy Sącz (Małopolskie)
Chata Miłośliwka to niezwykłe miejsce, które powstało z miłości do natury, do przestrzeni i do ludzi. Zapraszamy Was do naszego domu, położonego na wzgórzu Cebulówki, na skraju bukowego lasu, z widokiem rozpościerającym się na Łącko, malowniczą dolinę rzeki Dunajec i łąckie sady.
Chata nad Wisłokiem

Chata nad Wisłokiem

Ośrodki rozwojowe
Komańcza (Podkarpackie)
Pamiętnego lata, omamiona wizją spokoju i wspaniałości, wyruszyłam wraz z grupą znajomych na babski wypad w Beskid Niski oraz w Bieszczady! Zatrzymałyśmy się w chacie Piotra i... przepadłam! Magia miejsca, błoga cisza, kawa u studni, ptasie trele, stada pasących się owiec i kóz, miliony gwiazd, błękit nieba, zapach łąk, szum rzeki, zielone góry, a wśród nich wiekowe cerkwie i chaty! Jakby czas zatrzymał się na starej baśni! Oczy nie mogły nasycić się pięknem, a dusza nadziwić przestrzenią! .
Chata Zwierzówka

Chata Zwierzówka

Ośrodki rozwojowe
Zwardoń (Śląskie)
Zapraszamy na wypoczynek w prawdziwej górskiej Chacie Zwierzówka oddalonej 500m od stoku Zwardoń SKI (Mały i Duży Rachowiec).
Cieszyńska Chata

Cieszyńska Chata

Ośrodki rozwojowe
Cieszyn (Śląskie)
Dom gościnny Cieszyńska Chata utrzymany w stylu starocieszńskiej chaty, oferujemy bardzo klimatyczne pokoje, ciepłą rodzinną atmosferę.
Daglezjowy Dwór

Daglezjowy Dwór

Ośrodki rozwojowe
Sąsieczno (Kujawsko-Pomorskie)
Daglezjowy Dwór położony blisko Torunia, wśród pól i lasów (20 km od Torunia , 15 km od A 1) to idealne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny i grup zorganizowanych. To także znakomite miejsce na popołudniowy wypad za miasto.
Daleko od szosy

Daleko od szosy

Ośrodki rozwojowe
Szymbark (Pomorskie)
Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie, które sama nazwa mówi położone jest daleko od szosy, gwaru i skażonego środowiska.
Bubel Granna- Dom Gościnny

Bubel Granna

Ośrodki rozwojowe
Janów Podlaski (Lubelskie)
Nasza wieś, w tym także gospodarstwo Bubel Granna przylega do dużego kompleksu leśnego, w tym rezerwatu przyrody „Stary Las”. Rezerwat znajduje na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Występują tu lasy mieszane, dominują sosny, a rosną również brzozy, modrzewie, świerki, dęby, topole i osiki. Lasy obfitują w owoce leśne – pełno tu malin, jeżyn, jagód i grzybów.
Dom Gościnny Makarena

Dom Gościnny Makarena

Ośrodki rozwojowe
Gąski (Zachodniopomorskie)
Dom Gościnny Makarena położony jest w niewielkiej ale malowniczej nadmorskiej wsi Gąski otoczonej polami i lasem w pobliżu Mielna, Kołobrzegu oraz Koszalina.
Dom na Wschodzie

Dom na Wschodzie

Ośrodki rozwojowe
Siemianówka (Podlaskie)
Dom na Wschodzie to nasza wymarzona agroturystyka położona w otulinie Puszczy Białowieskiej na malowniczym Podlasiu. Do dyspozycji gości jest drewniany dom, ruska bania, skansen, domowa atmosfera oraz aromatyczna kuchnia wegetariańska.
Dom Gościnny Tęcza

Dom Gościnny Tęcza

Ośrodki rozwojowe
Wojcieszków (Lubelskie)
Dom Gościnny Tęcza położony jest na pięciohektarowej działce w jednym z bardziej urokliwych zakątków Polski – Dolinie Baryczy. To obszar chroniony ze względu na wartości przyrodnicze, historyczne i kulturowe oraz walory krajobrazowe.