LifeFree.pl

Miejsca

Borówkowe Domki

Borówkowe Domki

Ośrodki rozwojowe
Dmosin (Łódzkie)
W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej i ciesz się momentem wytchnienia od miejskiego zgiełku.
Buczynowa Dolina

Buczynowa Dolina

Ośrodki rozwojowe
Sękowa (Małopolskie)
Buczynowa Dolina położona jest w samej otulinie Magurskiego Parku Narodowego. Tuż obok naszej chatki rozpościera się sieć szlaków prowadzących przez atrakcje parku (m.in szlak zielony do rezerwatu skalnego Kornuty, szlak czarny prowadzący do rezerwatu Diabli Kamień oraz Wodospadu Magurskiego).
siodmylas

Siódmy Las-Centrum Holistycznej Odnowy

Ośrodki rozwojowe
Zawada (Lubelskie)
Siódmy las... to ośrodek warsztatowy i miejsce holistycznej odnowy. Z dala od zgiełku i pośpiechu, blisko natury
sobibor

Siedlisko Sobibór

Ośrodki szkoleniowe
Sobibór (Lubelskie)
Siedlisko powstało z marzeń o starym drewnianym domu z bali otoczonym przyrodą. Z tęsknoty za kawałkiem własnego świata, w którym czas płynie wolniej, powietrze pachnie lasem i łąką, a jedzenie smakuje jak w dzieciństwie na wakacjach u babci.
opatowiec

Sopatowiec – Przyjazny Dom w Górach

Ośrodki szkoleniowe
Jazowsko (Małopolskie)
Słynące z niecodziennej atmosfery i nadzwyczajnej kuchni, dla której wielu tu wraca. Do stołu zaprasza Małgosia na szczególne wegetariańskie jedzenie gotowane zgodnie z Pięcioma Elementami: domowy chleb, pasztety, ciasta, przetwory, najlepsze energetyzujące zupy wszystko magiczne, przepyszne i zdrowe
Kormoran Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Kormoran Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Ośrodki rozwojowe
Olsztynek (Warmińsko-mazurskie)
W malowniczym otoczeniu lasów, w pobliżu urokliwego Jeziora Pluszne Małe, czeka na wymagających i poszukujących odpoczynku Gości Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran. Najpopularniejsze ośrodki wypoczynkowe nad jeziorem dbają przede wszystkim o nowoczesne wyposażenie. Zapominają o pięknie przyrody, która tworzy tak wyjątkowy klimat i niezapomnianą atmosferę pobytu.
Vesta Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Vesta Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Ośrodki rozwojowe
Jeleśnia (Śląskie)
Zapraszamy do Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Vesta położonego w Jeleśni, wśród urokliwych gór Beskidu Żywieckiego. Obiekt bezpośrednio sąsiaduje z historyczną XVII-wieczną Starą Karczmą, znajduje się w okolicy Ośrodka Narciarskiego Pilsko i przejścia granicznego w Korbielowie, a także kilka kilometrów od Żywca i Jeziora Żywieckiego.
Słoneczny Brzeg Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe

Słoneczny Brzeg Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe

Ośrodki szkoleniowe
Popów (Śląskie)
Zawady to miejscowość wypoczynkowa położona nad rzeką Liswartą na zielonym szlaku kłobuckim. Jest oddalona o 27 km od Częstochowy oraz w bardzo korzystnym połączeniu z Katowicami.