LifeFree.pl

Miejsca

marcinkowo

Mazurska Dolina

Inne
Marcinkowo (Warmińsko-mazurskie)
Serdecznie zapraszamy do Mazurskiej Doliny
mykowa

Mykowa Góra

Ośrodki szkoleniowe
Ostrzyce (Pomorskie)
Zapraszam Państwa do swojego domu na Mykowej Górze przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej ,atrakcyjnej ,ogrodzonej działce o pow.1.5 ha
praszka

Na Skraju Czasu

Inne
Praszka (Opolskie)
Na skraju czasu to artystyczne gospodarstwo agroturystyczne znajdujące się we wsi Sołtysy na pograniczu województwa opolskiego i łódzkiego, które zaprasza przez cały rok.
kawkowo

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego Tu i Teraz

Ośrodki rozwojowe
Nowe Kawkowo (Warmińsko-mazurskie)
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "TU I TERAZ" powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój osobisty i duchowy oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi (poprzez warsztaty, wykłady i festiwale).
osjaków

Osada Osjaków

Ośrodki szkoleniowe
Osjaków (Łódzkie)
Nasz nowopowstały ośrodek „Osada Osjaków” znajduje się w spokojnej okolicy wśród lasów i pól, 200 metrów od brzegu Warty.
tofiłowice

Podlaskie Siedlisko za mostkiem

Ośrodki szkoleniowe
Tofiłowce (Podlaskie)
Podlaskie Siedlisko ZA MOSTKIEM w Tofiłowcach oferuje Państwu noclegi na Podlasiu w dwóch komfortowych domach gościnnych.
józefów

Polna 70 – Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Ośrodki szkoleniowe
Józefów (Mazowieckie)
To nowoczesne i przyjazne miejsce do wynajęcia. Lokalizacja: Warszawa Józefów. W środku znajdują się sale szkoleniowe, sala konferencyjna, studio kulinarne, wspólne miejsce do spożywania posiłków i wypoczywania. Udostępniamy przestrzeń na spotkania biznesowe, kulturalno-artystyczne oraz kameralne spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Ogród i las wokół domu stanowią wyjątkowe otoczenie dla wydarzeń plenerowych, sesji zdjęciowych i pokazów
Cicha Woda- Gospodarstwo Agroturystyczne

Cicha Woda- Gospodarstwo Agroturystyczne

Ośrodki rozwojowe
Pieszyce (Dolnośląskie)
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia całorocznego Ośrodka Agroturystycznego "Cicha Woda", położonego w malowniczym i ekologicznym zakątku na Dolnym Śląsku - Lasocinie. Dojazd z Dzierżoniowa przez Pieszyce i Rościszów.
Górska Hacjenda

Górska Hacjenda

Ośrodki rozwojowe
Brenna (Śląskie)
GÓRSKA HACJENDA znajduje się w Beskidzie Śląskim, na zboczu góry Czupel w miejscowości Brenna, w bezpośrednim sąsiedztwie miejscowości Ustroń, Wisła, Skoczów i Cieszyn.